.

.

Хофман A30H24CLP Челик Ѕидни-Монтирање, NEMA 4, Куќиште, 30 x 24 x 10, Сива

Хофман A30H24CLP Челик Ѕидни-Монтирање, NEMA 4, Куќиште, 30 x 24 x 10, Сива

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

16 или 14 мерач челик (види табела).Шевовите континуирано заварени и земјата се изедначи.Надворешниот ѕид-монтажа голема заграда.Формирана надворешни прирабници околу сите страни на куќиште отворање.Нерѓосувачки челик врата стеги на три страни на вратата.Wall-Mount Тип 4 Куќиште, Билтен A4 (Една Врата Тип 4 Wall-Mount Прилози), Големина/Ја Заматува 30.00x24.00x10.00, Материјал : /Крај Челик/Сива.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите