.

.

QuickBooks Точка на Продажба на Основните v12 Десктоп Нов Корисник

QuickBooks Точка на Продажба на Основните v12 Десктоп Нов Корисник

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Quick Books Точка на Продажба на Основните v12 Десктоп Нов Корисник.Quick Books Точка на Продажба на Основните v12 Десктоп Нов Корисник, се Справува со продажбата, кредитна картичка обработка, инвентар за управување, клиентите следење Нашите најнови новости испорача 10x побрзо да започне време и значително побрзо workflows Заштедите време со нови мулти-барањата на способност, кратенки на тастатурата, и сортирање во клучните workflows Каже " да " за поголема кредитна картичка безбедносни стандарди : нашиот производ е Чип s во акции, што се топло, и она што треба да биде преуредиле.Известување алатки за следење на клиентите интереси и да се обезбеди подобро, персонализирани услуги.Интеграција способности за електронски трансфер на продажбата на информации да Quick Books Сметководство софтвер, елиминирање на двојни записи и податоци влез грешки.Лесно прстен до продажбата на прифаќање на кредитни картички и чување на исходот линии се движат.Знаат точно каде тие се прават пари и каде тие не се со продажбата, залихи, и корисниците на податоци во нивните прсти.Управување со инвентар, ажурирање на цените, поставете попусти, префрлување на податоци за да Quick Books Сметководство софтвер, и други време одземаат задача со само неколку клика, наместо на часови на работа.Задржи своите клиенти задоволни со персонализирана услуга, е-пошта и новости.Се нагоре и трчање во ниеден момент.Едноставни инструкции за прилагодување и вежби направи тоа лесно да се започне тонови на продажбата во часови наместо дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите