.

.

Риба 1003 Телото Уметност Сјајот Шминка Тетоважа Матрицата - 5 Pack

Риба 1003 Телото Уметност Сјајот Шминка Тетоважа Матрицата - 5 Pack

мислење на клиентот:

DEN 142.80
Достапност
Во достапна форма

5 stencils по поставите вклучени.Секој матрицата мерки 2.75" x 3.75".Само лепило задната страна го задржува матрицата во место.Брзо и без напор да се создаде уметничко дело!.Посета на Direct Glow storefront за да ја видите нашата широка линија на козметички сјајот и сочинуваат производи кои работат одлично со овие stencils!.Овие сочинуваат stencils се совршен комплимент со кој било од нашите blacklight реактивен блеска и козметика.Секое парче се придржува до условите на кожата со леснотија.Едноставно се применуваат вашиот избор на козметика сјајот/шминка боја(s) во текот на матрицата а потоа излупете исклучи за да се открие совршено обликувани работа на уметноста!Секој матрицата мерки 2.75 инчи x 3.75 инчи. 5 stencils парче купи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите