.

.

Завртка 105Pcs Сет од не ' Рѓосувачки Челик Жица Завртка Ракав Тема Поправка Вметнете Комплет Алатка Сет(M40.7)

Завртка 105Pcs Сет од не ' Рѓосувачки Челик Жица Завртка Ракав Тема Поправка Вметнете Комплет Алатка Сет(M40.7)

мислење на клиентот:

DEN 2332.80
Достапност
Во достапна форма

【Складирање Погодност】Сите додатоци се спакувани во кутија за лесно носење и чување. 【Добра Замена】Жица тема вметнете може да се користи како поправка алатка за ефикасно да го поправи навој дупки. 【Одличен Квалитет】Направени од високо-сила дијамант во облик на челична жица со висок нишка на сигналот и може да се користат со доверба. 【Идеален Избор】Типична примена во висок напон малиот менувач на брзини, автомобилски делови, aerospace прецизност делови, електронски производи, воздух опрема, радијатори, итн. 【Практични】жица завртки сет можат да бидат ставени во завртка дупка на работното парче, како што се алуминиум легура да се формира стандард внатрешната нишка со висока цврстина и висока прецизност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Изборен Стил : M3*0.5, М4*0.7, М5*0.8 Тежина : Околу. 85g / 3.0 оз Пакет Листата : M3*0.5 : 20pcs M3*0.5*1 D 20pcs M3*0.5*1.5 D 20pcs M3*0.5*2 D 20pcs M3*0.5*2.5 D 20pcs M3*0.5*3 D 1 Pcs М3 Вежба 1 Pcs ST3*0.5 Допрете 1 Pcs М3 Инсталирање на Главата 1 Pcs М3 Инсталирање Справи со 1 Pcs М3 Пауза Алатка М4*0.7 : 20pcs М4*0.7*1 D 20pcs М4*0.7*1.5 D 20pcs М4*0.7*2 D 20pcs М4*0.7*2.5 D 20pcs М4*0.7*3 D 1 Pcs М4 Вежба 1 Pcs ST4*0.7 Допрете 1 Pcs М4 Инсталирање на Главата 1 Pcs М4 Инсталирање Справи со 1 Pcs М4 Пауза Алатка М5*0.8 : 20pcs М5*0.8*1 D 20pcs М5*0.8*1.5 D 20pcs М5*0.8*2 D 20pcs М5*0.8*2.5 D 20pcs М5*0.8*3 D 1 Pcs М5 Вежба 1 Pcs ST5*0.8 Допрете 1 Pcs М5 Инсталирање на Главата 1 Pcs М5 Инсталирање Справи со 1 Pcs М5 Пауза Алатка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите