.

.

HYCOPROT Рефлексивни Вест 2 Пакет заштитна Опрема со Висока Видливост Прилагодливи Ремени за Трчање, Џогирање, возење Велосипед, Пешачење, Одење, Multicolor Опционални (Црна

HYCOPROT Рефлексивни Вест 2 Пакет заштитна Опрема со Висока Видливост Прилагодливи Ремени за Трчање, Џогирање,

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Материјали : Нашата Рефлексивни Опрема е направен од Високо-одделение дише ткаенина.Тоа е лесен и едноставен дека нема да се реализира ќе се носи на вест.Една Големина Одговара за Повеќето : Дизајниран со 1.6" еластична ремени и 0.6" ширина рефлексивни ленти.Четири прилагодливи токи, лесно да се носат.Погоден за мажи, жени и деца.Висока Видливост : Две рефлексивни ленти може да се подобри максималната рефлексивноста и видливост, обезбедува 360° заштита додека сте во бел ден или темно рано наутро на сите временски услови.Примена : суштинска алатка за секој надворешна активност.за надворешна активност.Вклучувајќи Работи, Пет одење, Џогирање, возење Велосипед, Пешачење, безбедност во Сообраќајот.Нашата Услуга : имаме повеќе бои за избор, како што се црвена, розова, портокалова, жолта, сина и црна боја.Сите производи се со 90 дена гаранција за враќање на парите за било незадоволен причини.Се чувствуваат слободни и да го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите