.

.

Saim Плакарот Прилагодливи Род може да се Извади Лесен Избор на Облека од не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Гардероба Железнички со Завртка, 30cm/11.8 инчен 2 парчиња

Saim Плакарот Прилагодливи Род може да се Извади Лесен Избор на Облека од не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Гардероба

мислење на клиентот:

DEN 369.36
Достапност
Во достапна форма

Одличен дизајн, може да се повлече на закачалка надвор.Одлично за тесен гардероби, може да се стави повеќе облека.Изработени од нерѓосувачки челик за лесно чистење.Тоа е да се користи завртки инсталиран, па инсталацијата е едноставна.Производот содржи завртки.Може да се користат во различни места, Бања и кујна, виси некои работи како што се крпи.Кога времето е влажно, може да се повлече плакарот род надвор да се направи вашата облека дише, да се намали мирис.Може да се монтира на врвот или на двете страни.Гардероба длабочина≥12.5 инчи, Може да се повлече 7inch.Ова е фиока тип дизајн.Кога сакате да се извлече вашата облека, се повлече плакарот род надвор.Погодно за вас да се откажам или извади, исто така можете да ја споделите вашата облека да излезе размена на воздух, намалување на мирис.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина (приближно) : Како на сликата покажува Пакет вклучува : 2 x Плакарот Род 8 x Завртка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите