.

.

Ziploc Садовите за Складирање Избрани Пакет 58 Парче Сет - Вклучува Пресврт n Loc и Еден Притиснете Печат Контејнери

Ziploc Садовите за Складирање Избрани Пакет 58 Парче Сет - Вклучува Пресврт n Loc и Еден Притиснете Печат Контејнери

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Ziploc Контејнери со Еден Притиснете Печат и простор за заштеда на дизајн!Дизајниран да се држат затворени со една едноставна прес-на капакот, овие контејнери исто така да зачувате простор на вашиот кабинети и на вашиот фрижидер.Ziploc бренд Пресврт N Loc Контејнери блокира воздух и да се заклучи во свежината.Плус, на капаците на овие корисна контејнери пресврт за како тегла и да имате истекување-отпорни печат-па вие не мора да се грижите за spills или протекување!Идеален за донесување ручек идеи за живот, snacking on-the-go, освојување оброк првично и организирање на вашиот фрижидер, провизии, или дома.Нив ги користат за неуредна храна, течности, закуски, резервни промени, хартија клипови, и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите