.

.

Corning ЗАКОН 6781-4 Дигитални Microplate Shaker за 4 Microplates со Една Knob Контрола, ЕУ Приклучокот, 230V

Corning ЗАКОН 6781-4 Дигитални Microplate Shaker за 4 Microplates со Една Knob Контрола, ЕУ Приклучокот, 230V

мислење на клиентот:

DEN 671.52
Достапност
Во достапна форма

Benchtop орбитал microplate shaker со променлива брзина спектар на 100 до 1,400 вртежи во минута за интензивно мешање и vortexing на примероци со мазна, континуирано кружни движења.Платформа обезбедува до четири стандардни или deepwell microplates.Ротари контрола knob за дигитална контрола на брзината и времето со континуирано или ограничено операции до 99 минути и 50 секунди.Орбитална движење спектар на 3мм да се обезбеди дури и мешање.Безбедна за ладна соба или инкубатор употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите