.

.

MUMTOP 11-инчен Виси Птица Бања за Отворено Стакло Птица Бања Отворено Птица Фидер Птица Пиење за Градина Декорација (Пеперутка Шема)

MUMTOP 11-инчен Виси Птица Бања за Отворено Стакло Птица Бања Отворено Птица Фидер Птица Пиење за Градина Декорација

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Пеперутка Шема Птица Бања : Насликани со посебен топла стакло занает, оваа птица бања има исклучителна тркалезна форма и светла боја моделот, кој ќе привлече повеќе птици да се искапат.Убавина ги Исполнува Функција : Тоа не е едноставно птица бања, но птицата фидер за наводнување на оркестарот.Што виси птица бања може да се пополни со семиња да се грижиме јадење треба на птици.Одлични Во Квалитет : бања сад е направен од висок квалитет на стаклото, како и трајни челик виси синџир се справи со ' рѓа-доказ дека тие може да се користи на години под различни природни времето.Лесен За Чистење : Структура на сад и плитки рабовите што ќе ви овозможи да се исчисти птичји измет или нечистотија лесно.големина : 11inch Дијаметар.Материјал : Стакло birdbath.Добри Услуги на Клиентите : Додавање на повеќе вкус на вашата градина и да привлече пердувести пријатели.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас преку e-mail доколку имате било какви прашања.Атрактивни прилог за двор.Одличен квалитет на материјалот.Добро направени сад и синџир.Прилично насликани пеперутка шема.Чистење измет или нечистотија лесно.Без разлика дали се отпорни и остатокот-доказ.Поставување на виси птица бања или стакло птица фидер насликани со пеперутка шема за да заличи вашето градина, направете ја вашата градина повеќе привлечни и шлаг на торта на вашите отворено spac.Уживајте во рајот кои се опкружени од сите видови на птици летаат, капење или јадење.Атрактивни прилог за yard Excellent квалитет material Well направија сад и chain Pretty насликани пеперутка pattern Cleaning измет или нечистотија easily Whether отпорни и остатокот-доказ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите