.

.

Овална Лажни Нокти Цвет Тркала За 160 Боја Картичка Екранот Одбор Дефиниција Сончоглед во Облик на Ноктите Уметност Алатки за Пакување од 10 (Црна)

Овална Лажни Нокти Цвет Тркала За 160 Боја Картичка Екранот Одбор Дефиниција Сончоглед во Облик на Ноктите Уметност

мислење на клиентот:

DEN 156.00
Достапност
Во достапна форма

Предмет Тип : лажни помине тркала за лак боја на екранот за гостите да одберете или споредба употреба.Многу погодна за почетниците како пракса одбор, насликани врежан.Количина : 16 Совети/pc, 10pcs/pack (Природни, Јасно).Исто така се користи за лична чување на ноктите полирање, лак за да се најде (можете да пред-нумерирани), намалување на боја се обиде проблеми.Материјал : A-одделение ABS богородица пластика.Карактеристики : - 100% Сосема нов и висок квалитет на лажни ноктите уметност на нокти со тркала Погоден за професионална употреба или домашна употреба - ви Овозможи да дизајн фантастична помине уметност Идеален за пракса, демо и windows display - за Помине уметност полски боја шема / лак display - Кол : 10pcs/set - За нокти пракса, прикажување, лак и помине уметност декорација дизајн работа - да се Создаде Свој Боја Приказ на Табелата со користење на овој Производ - Вашиот Клиент Може да Изберете Боја Шема Лесно од овој Приказ на Табелата - Лесно да се појави на вашиот лак - Дизајн : Сончоглед-тип дизајн е исто така многу промоции - Може да биде една рушење - лак во боја на екранот за гостите да се споредат избор - Боја образец за 16 совети (16 нокти на тркалото (1pc) - Погодни за сликарство или airbrushing Спецификација : - Боја : Природна, Јасно, Боја ќе бидат испратени од страна на случајни - Материјали : ABS материјали - Тежина : околу 11g (1pc) - Големина : 10.5 см дијаметар Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн.Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness.Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме.Пакетот Вклучува : - 1* 10pcs/многу совети помине стапови Палета - answer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите