.

.

CNBTR 6001ZZ Сребро Висока Прецизност Челик Еден Ред Длабоко Ритам Топката Имајќи 12mm ID 28mm OD 8мм Пакет од 10

CNBTR 6001ZZ Сребро Висока Прецизност Челик Еден Ред Длабоко Ритам Топката Имајќи 12mm ID 28mm OD 8мм Пакет

мислење на клиентот:

DEN 249.60
Достапност
Во достапна форма

Со помалку коефициент на триење, помалку вибрации и бучава.Shield дизајн запечатени топката имајќи.Се очекува да се изврши и за време на патеката трева.Дебелина : 8mm/0.31" ; Пакет Вклучуваат : 10 x Длабоко Ритам Топката Имајќи.Се однесува на : Носечка Челична конструкција, со висок квалитет и одлична за машини/опрема имајќи го користите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите