.

.

Школка Случај за Wiko Лени 3, Кактус Сенка Дизајн

Школка Случај за Wiko Лени 3, Кактус Сенка Дизајн

мислење на клиентот:

DEN 570.00
Достапност
Во достапна форма

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.Екстра-тенок и транспарентен случај во сенка на Кактус дизајниран од страна на illustrator Малку Житарици за Wiko Лени 3. Мек и лесен случај со шармантна мотив во сенка на Кактус дизајн.Уникатна и оригинална случај создадена од страна Petits Зрна и произведени во Франција да го заштитите вашиот Wiko Лени 3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите