.

.

Trintec 30-Годишнината Авијација Altimeter Височина Патување Аларм 3.5 DM60-SE

Trintec 30-Годишнината Авијација Altimeter Височина Патување Аларм 3.5 DM60-SE

мислење на клиентот:

DEN 612.00
Достапност
Во достапна форма

Вбризгување на пластични од високо влијание styrene и карактеристики вистински стаклена леќа за издржливост и нула отпор.САД направени Кварц часовник движење за точност што ќе се обезбеди многу години на сигурен сервис.Овој производ доаѓа со една година гаранција.Со гордост се Направени во Канада.Нашите Аларм Часовниците се направени за да се симулира како тесно е можно примарна лет инструмент.Секој аларм карактеристики на конкретната форма на авионот инструмент и dial кои поблиску се претставува дека на одреден лет инструмент.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите