.

.

2 Пакет Случај Компатибилен за Apple Види Серија 7 41mm со Калено Стакло Екран Заштитник, Haojavo Целосна Тешко Ултра-Тенок Отпорен на Гребење Браник Заштитна Маска за iWatch 7 4

2 Пакет Случај Компатибилен за Apple Види Серија 7 41mm со Калено Стакло Екран Заштитник, Haojavo Целосна Тешко

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

[Компатибилни Модели]:Овој совршен додаток случај изграден со калено стакло екран заштитник дизајниран за Apple Види 41mm Серија 7(2021),само бидете сигурни дека се избере вистинската големина на вашиот сопствен се види. [2 ВО 1 Дизајн Заштитник] : Тешко случај изграден во ултра-тенок јасно калено стакло екран заштитник(која нели допирање на проблем), ги опфаќа и двете на екранот и куќиштето, 360 степени го штити вашиот Apple се Види од нула, испакнатини и случајно капки. [Високо Чувствителни на Допир] : Ова apple види случај со Висока Дефиниција калено стакло екран заштитник не се меша со било кој екран употребливост на сите, кој претставува оригинален јасна слика за квалитет и оригиналната чувствителност на допир.Најдобар избор!. [Прецизни Cutouts] : Ова apple види случај е дизајниран со прецизни cutouts, што го прави лесен пристап до сите контроли, копчиња, сензори и сите види карактеристики.Исто така, можете да ја полните вашата види со овој случај.Многу лесно да се intall во неколку секунди. [Пакет Вклучуваат] : 2 пакет случај со калено стакло екран заштитник за apple види серија 7 41mm.Секој проблем со овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви даде најдобри silution.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите