.

.

TUSITA Апарат Компатибилен со Garmin Forerunner 110 210, Пристап S1 - Полнење преку USB Кабел 100cm - GPS Smartwatch Додатоци

TUSITA Апарат Компатибилен со Garmin Forerunner 110 210, Пристап S1 - Полнење преку USB Кабел 100cm - GPS Smartwatch

мислење на клиентот:

DEN 237.60
Достапност
Во достапна форма

【Широк Компатибилност】Компатибилен со Garmin Forerunner 110 210, Пристап S1 GPS Smartwatch. 【Трајни & Премиум Квалитет】Направен од висок квалитет на жица, обезбеди одлична полнење искуство за вашиот Уред.Издржливи Високо-квалитетна ABS + ПВЦ Материјал и Бакарна Жица обезбедува Стабилна Тековната Пренос, кое обезбедува квалитетот на полнење. 【Брзо Полнење, Стабилни Перформанси】Можете да се поврзете со адаптер, адаптер за во автомобил, моќ банка, лаптоп и сл, оние полнење метод може да се обезбеди висока ефикасност и висока стабилност полнење искуство за вас. 【Безбедно Полнење】Оваа Полнење Кабел е Регулатор на Напон и PTC Внатре за да се заштитат вашиот Уред да бидат оштетени со прекуструјна кога поврзан со извор на енергија.Изработени од над - напон, над - струја заштита, тие ќе го заштити вашиот види од кои се оштетени кога се полни. 【Компактен & Лесни】Тоа е лесно да се носат кога ќе излезе.Компактен и лесен дизајн е погодно за патниците и за бизнис-корисници.Забелешка : ве Молиме да ја полните вашата smartwatch пред батеријата се истроши.Преглед на Овој USB 2.0 кабелот се поврзува на вашиот smart watch да вашиот компјутер преку USB порт за полнење.Или можете да поврзете USB Адаптер за удобен полнење од ѕидниот штекер.* Определување БРЗО CHAEGE & СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ во ТЕКОТ-НАПОН и во ТЕКОТ ТЕКОВНАТА ЗАШТИТА Технолошки Спецификации Материјал : PC+ABS (Надополнување на Мирување),PVC (Кабел) Кабел Должина : 3.3 ft./100 cm Полнење Време : 60 Минути Текст : 5 V / 1000-1500 m Ah Излез : 5 V/ 1000 m Ah Чип Заштитна напон / Тековни : 6 V / 200m A Компатибилност Компатибилен со Garmin Forerunner 110 GPS Smartwatch Компатибилен со Garmin Forerunner 210 GPS Smartwatch Компатибилен со Garmin Пристап S1 GPS Smartwatch Совети да ви помогне да се заштити вашиот smart watch подобро : *Користење на полнење кабел со вграден чип, да може ефективно да се продолжи работниот век на се види. *Ограничување на полнење на батеријата време на 80 минути е соодветно. *Полнење вашиот види пред батеријата да тече надолу. *Не користете мобилен телефонски апарат, ве молиме поврзан со USB Извор на Енергија за PC, Mac, Лаптоп или Лаптоп за повеќе стабилен напон.За Нас : 18-Месечна гаранција.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања што ги имаат.Ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите