.

.

JIYANANDPYL Туш Завеса Лагер 1Pcs Бања Туш Завеса Лагер за Бања, мала Тежина,Водоотпорен ,со Туш Завеса Род и Туш Завеса Куки Прстени,Големина:70.8 Wx70.8 H, 78.7 Wx78.7 H

JIYANANDPYL Туш Завеса Лагер 1Pcs Бања Туш Завеса Лагер за Бања, мала Тежина,Водоотпорен ,со Туш Завеса Род

мислење на клиентот:

DEN 1802.40
Достапност
Во достапна форма

▲Обезбедува приватност и бања оркестарот жалба; употреба со или без туш завеса лагер; машина перат. ➤Тоа се чувствува мека и удобна, без мирис, не-дува, withstands влажна бања.Премиум квалитет обезбедува трајна употреба. ➤Искуство луксузни - Чиста бела завеса надополнета од страна на стилски вафли-ткаат шема додава на вашиот бања, да им се овозможи да уживаат во луксузен хотел бања дома. ➤Лесно Нега : Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува.Кул железо ако е потребно.Домот drape со огромна големина 78.7-инчен ширина од 78.7-инчен должина, одговара на сите стандардна големина тушеви / застане бања кади. ➤Служи Добро : Вода глајд модели исклучување и суши брзо, гарантира дека вашите цврсти туш завесата останува свеж и чист.Засилен врвот насловот, grommets и згаснат-отпорни ткаенини направи овие како функционална како тие се модерни.Материјал : PEVAColor : како shown Product Грижа Инструкции : Машина Wash Item Тежина : 359g Package Содржината:1x Shower завеса+1x туш завеса Род+Туш Завеса Куки Rings Product Димензии : Туш завеса(70.8x70.8, 78.7x78.7) инчи,туш завеса Род(43-78,55-102)инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите