.

.

Datrex Итни Вода Пакет 4.227 оз - 3 Ден/72 Часа Снабдување (18 Пакети) , Бела

Datrex Итни Вода Пакет 4.227 оз - 3 Ден/72 Часа Снабдување (18 Пакети) , Бела

мислење на клиентот:

DEN 406.56
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Итни прочистена вода за непосредна употреба; исклучително лесен и компактен.Тежината потенцијал намалат поради индивидуални кесички и се идеални за складирање.Лесно да се издаваат од пред-мери sachet; супериорен материјали за пакување за оптимална цврстина во вашиот опстанок комплет.Како, Канадскиот Брег стража, ЕК и нов зеланд одобрување (nan 8960 0112 4454 3). 5 години рок на траење.Дури и ако не сте сведоци на катастрофа од прва рака, сте го виделе devastation тие предизвикуваат и да знаеш дека никогаш не можете да бидете премногу подготвени.Ако сте надвор на вода; подготовка е уште повеќе важно.Безбедна вода за пиење е веројатно најважното нешто што треба да се има резерва, кога катастрофа удари. 125 ml кесички на Darted прочистена вода се лесно да се издаваат и на косата е minimalized поради трајни производи за пакување.Како, Канадскиот брег стража, ЕК и бронза одобрување, со пет годишно рок на траење.Содржи (12)- 125 ml кесички.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите