.

.

GXDHOME Фитнес Опрема Прилагодливи Седат AB Приклонуваат Abs Клупата Рамен Летаат Тежина Притиснете Салата W/Фитнес Јаже Насловна Фитнес

GXDHOME Фитнес Опрема Прилагодливи Седат AB Приклонуваат Abs Клупата Рамен Летаат Тежина Притиснете Салата W/Фитнес

мислење на клиентот:

DEN 4276.32
Достапност
Во достапна форма

Ова губење на клупата е крајната во сите круг слободни тежина и клупата вежбање.Оваа клупа нуди високо квалитетен челик и се наслика работа и има гумени нозе да се задржи на метална рамка од оштетување на тротоарите и да се задржи на клупата во место.Лесно прилагодување на назад одмор и седиште.Усвојување на повеќето клеча полици, кафези и Смит Машини.Оваа клупа е направена да се земе како многу како што можете да му дадете и е крајната клупата за комплетен тренинг!.Вовед : Цврсти, компактен и ефикасен.Тежината Клупата е неспоредлив во својата класа и ќе ви даде солидна и интензивно вежбање за многу години да дојде!Карактеристики : Мора да има парче на опрема за каква било лична обука студио, домашна теретана или комерцијални салата!Тешки Челик Construction Non се Лизга гумени feet Easy прилагодување копчиња - едноставно twirl и pull Seats се чувствуваат удобно и ќе трае long Environmentally пријателски прав coating Assembly required Perform вашето вежбање, знаејќи дека се безбедни, ќе не дното надвор и да може да се изгради вашите мускули до максимум!Спецификации : 1. Состојба : New2. Боја : Black3. Backboard : 68 X30 X4.0cm/27x12x1.6in4. Пакување големина : 57 X32 X32cm/23x12.6x12.6in5. Производ проширување големина : 130x102x42cm/51x41x11in6. Бруто тежина : 10kg7. Максимална Височина : 102 см/41in Package Вклучуваат : 1×Тежина Bench2×Фитнес Јаже.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите