.

.

2 ПАРЧИЊА Surge Protector DC Фотонапонски Пренапонска Заштита Уред Пренапонска Arrester 1000VDC (40KA)

2 ПАРЧИЊА Surge Protector DC Фотонапонски Пренапонска Заштита Уред Пренапонска Arrester 1000VDC (40KA)

мислење на клиентот:

DEN 1747.20
Достапност
Во достапна форма

Брзо гром заштита, може да гарантира безбедност на апарати за дома и на своето семејство.Пламен-retardant огноотпорни куќиште, сигурно и безбедно за употреба.Бакар компоненти за подобро спроводливост ефикасноста.Усвојување на високо квалитетни електронски компоненти, стабилен и сигурен перформанси.Монтажни собранието, едноставно жици и лесна инсталација.Спецификација : Предмет Тип : Surge Protector Изборен Модел : LT1-20, LT1-40 Факултативна Поставување на струјата : 20 KA, 40 KA Модел Номинална струја Поставување на тековната Оценет напон До LT1-20 10 KA 20 KA 1000 V DC До≦2.8 KV(20 KA) LT1-40 20 KA 40 KA 1000 V DC До≦3.0 KV(40 KA) Пакет Листата : 2 x Surge Protector.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите