.

.

ECSWP TTAYC 10 Инчен 3D Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Видео Засилувач Стојат Протезата со Филмот Игра Зголемена Виткање Телефон Биро (Боја : Бела)

ECSWP TTAYC 10 Инчен 3D Мобилен Телефон Екран Зголемувачот HD Видео Засилувач Стојат Протезата со Филмот Игра

мислење на клиентот:

DEN 1630.80
Достапност
Во достапна форма

HD екран : Fresnel огледало екран усвојува оптички зум HD технологија, која може да зголемиш HD со 3 до 4 пати, ефикасно спречување на зрачење генерирани од мобилен телефон.Лизгачки дизајн : се водат на силиконски круг копчето и потоа екранот се појавува.Оваа лизгачки режим на екранот ви помага да го заштитите екранот и е повеќе погоден за транспорт.Едноставна операција : на екранот засилувач двојки големината на екранот, така што ќе може да направат најголем дел од филмови и видео записи на вашиот HD паметен телефон.Додадеш Bluetooth тастатурата и да ги користите за да се игра HD.Високо квалитетни материјали : ABS пластика и Fresnel огледало, силни и издржливи, дури и повисоки дефиниција.Се подигне рамка прилагодливи агол на гледање.Не се лизга силикони рампа ги штити и да се стабилизира на телефонот.Одлично компатибилност : дали сте за или телефон, проекторот екран на лупа може да се користи со вашиот уред. 3 D визуелни задоволство може да се избегне визуелна замор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите