.

.

Хексадецимален Кап Завртки Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 1-1/2 Количина 100

Хексадецимален Кап Завртки Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 1-1/2 Количина 100

мислење на клиентот:

DEN 1639.20
Достапност
Во достапна форма

Глава Стил : Хексадецимален Главата.Хексадецимален Главата Ширина на Рамна да се Рамни : 3/4" (0.750").Должина Мери Под Главата : 1-1/2".Количеството на сврзувачки елементи Во Package100. Материјал : 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Хексадецимален Кап Завртки Нерѓосувачки Челик 1/2-13 x 1-1/2" Количина 100.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите