.

.

3yds Пристрасност Лента Бебе Voile Памук Трим 10мм Солидна пристрасност Боја Двојно пати (Бела)

3yds Пристрасност Лента Бебе Voile Памук Трим 10мм Солидна пристрасност Боја Двојно пати (Бела)

мислење на клиентот:

DEN 2193.60
Достапност
Во достапна форма

Должина : 3 двор X Ширина : околу 10 mm.Материјал : 100% памук пристрасност обврзувачки.Боја : Бела, Жолта, Розова, Небото.Се продава од 3 метри.Најчесто тоа се 10-16 работни дена.Нашите Производи Pn M текстилни е што нашите сопствени производи.Најголемиот дел наредби се добредојдени мора да бидат задоволни со сите предмети.Тие се уникатни, квалитетни и чипка скратува.Направен во Јужна Кореја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите