.

.

Linkstyle столче Страна на Организаторот, столче Нето Организатор, задното Седиште Организаторите Складирање Виси Торба, Автомобилот Кожа Мрежа Џеб Чување на Организа

Linkstyle столче Страна на Организаторот, столче Нето Организатор, задното Седиште Организаторите Складирање

мислење на клиентот:

DEN 335.28
Достапност
Во достапна форма

【Издржлив Дизајн】На столче складирање виси торба е направен од премиум оксфорд ткаенина и еластична полиестер мрежа, кој е издржлив, јак, силен флексибилност и не е лесно да се оштети.Мрежа торба и патент дизајн може да ги задоволи вашите потреби за чување на различни предмети. 【Лесно да се Инсталира】На столче страна организатор содржи трајни еластична мозок да се откажам од страна на столче лесно и без алатка е потребно.Тоа ќе ги чува вашите мали предмети во рамките на вашиот дофат и заштита на вашиот возење безбедност. 【Се задржи Вашиот Автомобил Уредната】Ова столче складирање виси торба е помала од други организаторот, кој ќе го спаси место за вашиот автомобил.Тоа е погоден за чување на мобилен телефон, паричник, очила за сонце, гуми за џвакање, монети, шишиња со вода, лични карти, хартиена крпа, кармин и други мали предмети. 【Широка Примена】големината на столче за складирање е за 16.54 во x 5.51 во, совршено се вклопуваат за сите возила како што се автомобил, камион, комбе, ЏИП, приколка, RV, брод, lorry, караван, camper.Се прилагоди според големината на седиште и да се спречи предмети од лизгање кога возите. 【Една Година Гаранција】Овие столче нето организаторот го поминале ригорозни тестирање.Не грижете се, на незадоволни производ што сте го добиле.Имаме 12 месеци гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или не се задоволни со вашето купување.Лесен за складирање : столче страна на организаторот може ефикасно чување на вашите мали предмети, најдобар избор за патување.Лесно да се постави : Можете да го инсталирате на страна или на задниот дел на седиштето.Удобен и практичен, носат-отпорни, и издржливи.Организирање на мали објекти : погоден за чување на мобилен телефон, паричник, очила за сонце, гуми за џвакање, монети, хартиена крпа, кармин, итн.Едноставни и стилски : Црна мал автомобил седиште страна на организаторот, спаси место и се поклопува со било столче.Лесен за складирање : столче страна на организаторот може ефикасно чување на вашите мали предмети, најдобар избор за патување.Лесно да се постави : Можете да го инсталирате на страна или на задниот дел на седиштето.Удобен и практичен, носат-отпорни, и издржливи.Организирање на мали објекти : погоден за чување на мобилен телефон, паричник, очила за сонце, гуми за џвакање, монети, хартиена крпа, кармин, итн.Едноставни и стилски : Црна мал автомобил седиште страна на организаторот, спаси место и се поклопува со било столче.

Клучни карактеристики

Material:
600D Oxford cloth + Mesh

Им се допаѓа и на купувачите