.

.

Метал Рака за Xiaomi Mi Бенд 6 Зглоб Бенд Хривнија Screwless Нерѓосувачки Челик Замена Miband за Mi Band6 Wristband А1 (Multicolor)

Метал Рака за Xiaomi Mi Бенд 6 Зглоб Бенд Хривнија Screwless Нерѓосувачки Челик Замена Miband за Mi Band6 Wristband

мислење на клиентот:

DEN 998.40
Достапност
Во достапна форма

Совршен нерѓосувачки челик milanese бенд одговара за Xiaomi Mi Бенд 6. Прецизни cutouts за Xiaomi Mi Бенд 6, многу удобен за носење.Нема проблем за тоа во повеќето спортови.Силна затворач, погодно за вас за да ја подесите големината; Осигурајте се дека вашиот види во стабилна и безбедна, не е проблем за повеќето спортски Погодно да се прилагоди на должината и ефикасно да се спречи паѓање надолу.Водоотпорен и издржливи, 304 од не ' рѓосувачки челик рака е потрајни од оригиналот TPU бенд Нерѓосувачки врвката за на појас smart watch замена за xiaomi mi бенд 6 корселе метал рака (не tracker).Боја : Зелена+Црна.Совршен нерѓосувачки челик milanese бенд одговара за Xiaomi Mi Бенд 6 Прецизни cutouts за Xiaomi Mi Бенд 6, многу удобен за носење.Нема проблем за тоа во повеќето спортови.Силна затворач, погодно за вас за да ја подесите големината; Осигурајте се дека вашиот види во стабилна и безбедна, не е проблем за повеќето спортски Погодно да се прилагоди на должината и ефикасно да се спречи паѓање надолу Водоотпорен и издржливи, 304 од не ' рѓосувачки челик рака е потрајни од оригиналот TPU бенд Нерѓосувачки врвката за на појас smart watch замена за xiaomi mi бенд 6 корселе метал рака (не tracker) Боја : Зелена+Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите