.

.

Smicroscope Додатоци за Возрасни Стерео Микроскоп, 100 * 100 MM 40MM Отстранлив X Y Микроскоп Микроскоп (Боја : C)

Smicroscope Додатоци за Возрасни Стерео Микроскоп, 100 * 100 MM 40MM Отстранлив X Y Микроскоп Микроскоп (Боја

мислење на клиентот:

DEN 758.40
Достапност
Во достапна форма

Превод на точноста : 40 MM / 82 MM.XY патување : 40 MM.Станот големина : 105 MM * 105 MM.Пакување, Вклучувајќи : 1 x Микроскоп XY Ротирачки Движат Работната Маса.Алуминиум легура мобилна платформа, платформата големина е 105*105 MM, и XY превод растојание е 40ММ.Со добра цврстина и стабилност,Таписерии изработка,стабилен и сигурен перформанси,со долг животен век.Service : Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите