.

.

X-DREE 4Pcs Говорникот Wire Кабел Банана Приклучок 4mm Никел Галвански Елемент(4Pcs Кабел де altavoz Кабел Банана Приклучок 4mm tornillo niquelado

X-DREE 4Pcs Говорникот Wire Кабел Банана Приклучок 4mm Никел Галвански Елемент(4Pcs Кабел де altavoz Кабел Банана

мислење на клиентот:

DEN 239.04
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Банана Приклучок;Одговара за Жица Големина : 4mm / 0.16".Големина : 4mm / 0.16";Димензии : 60 x 10мм / 2.3" x 0.39"(L*Макс.D).Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црвена, Црна, Silver Tone.Вкупната Тежина : 27g(Peso Вкупно : 27g.Пакет Содржина : 4 x Банана(Contenido del paquete : 4 x Банана. 4 Pcs Говорникот Wire Кабел Банана Приклучок 4mm Никел Позлатен Screw Specification : Опис : 4mm банана музички звучници кабел Конектор .Компатибилен со најмногу 6mm дијаметар на говорникот кабли.Пластовидно за би-жици или извршување на повеќе групи на звучници.Опис на Spanish4 Pcs Кабел де altavoz Кабел Банана Приклучок 4mm tornillo niquelado Nombre del producto : conector tipo банана; ajuste para el tamaño del кабел : 4 mm / 0.16' 'Tamaño : 4 mm / 0.16' '; Tamaño : 60 x 10 mm / 2.3' 'x 0.39' '(L * Макс.Г)Материјал : метал, plástico; боја : rojo, гора, plateado Peso Вкупно : 27g Contenido del paquete : 4 x Банана.

Клучни карактеристики

Description:
4mm banana musical speaker cable Connector . :
Compatible with up to 6mm diameter of speaker cables. :
Stackable for bi-wiring or running multiple sets of speakers. :
Description in Spanish :
4Pcs Cable de altavoz Cable Banana Connector 4mm tornillo niquelado :
Nombre del producto:
conector tipo banana; ajuste para el tamaño del cable
Tamaño:
4 mm / 0.16' '; Tamaño
Material:
metal, plástico; color
Peso Total:
27g
Contenido del paquete:
4 x Banana

Им се допаѓа и на купувачите