.

.

REEDCALE Пренослив Безжичен USB Полнач за Сите Apple Часовници Компатибилен за Apple Види Серија 6,5,4,3,2,1,SE,44/40/42/38mm

REEDCALE Пренослив Безжичен USB Полнач за Сите Apple Часовници Компатибилен за Apple Види Серија 6,5,4,3,2,1,SE,44/40/42/38mm

мислење на клиентот:

DEN 167.52
Достапност
Во достапна форма

Новиот Дизајн : овој пренослив апарат за полнење за на Apple Види дизајниран без било полнење кабел, можете да го преземе многу удобно во вашиот џеб или висат на вашиот кеси или вашиот keychain.Магнетни Полнење Панел : на полнење панел се прилагодува магнетни дизајн, исто како и оригиналниот Apple Види полнач, подобро да ја полните вашата Apple се Види во секое време и насекаде.USB полнач : 5 V/1А излез, брзо трошоци вашиот Apple се Види во 2 часа, USB порта одговара за најголемиот дел од Моќ на Банките и на компјутери.Широк Компактен : ова Apple Види полначот работел за сите Apple часовници, вклучувајќи и Apple се Види Серија 6/5/4/3/2/1,Apple се Види СЕБЕ, и Apple се Види 44mm/42mm/40mm/38mm.Сигурност Заштита : Вграден-во интелигентни моќта за управување со чип, оваа магнетен Apple Види држачи за подобро да ја заштитите вашата Apple се Види и полначот себе од Краток Спој, се Прегрее, Над-струја, во Текот-напон.REEDCALE пренослив безжичен полнач за Apple види, целосно обвиненија вашиот apple се види во рок од 2 часа толку брзо како вашата оригинална полнач, е лесен партнер за вашиот Apple се Види.Материјал : PC+ABS Интерфејс : USB A Излез : 5 V1 A време на Полнење : 2.5 h Производ големина : 55 x 40 x 11.5 mm Пакување големина : 103 x 63 x 16.5 mm Нето Тежина : 22g Бруто тежина : 35g USB Полнач за Apple Види Универзална Компатибилност за 44mm 42mm 40mm 38mm Apple Види Серија 6 Apple Види Серија 5 на Apple Види Серија 4 на Apple Види Серија 3 Apple Види Серија 2 Apple Види Серија 1 Јаболко Види Серија SE.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите