.

.

Cambro 42HP110 Храна Пан 1/4 X 2 H-Пан Црна Случај од 6

Cambro 42HP110 Храна Пан 1/4 X 2 H-Пан Црна Случај од 6

мислење на клиентот:

DEN 1708.80
Достапност
Во достапна форма

Withstands 40°F до 375°F (-40°C до 190°C).Безбедна за микробранова употреба.Машина за миење садови безбедно.NSF Наведени.Намалување на ракување и зачувување на трошок со еден пан дека може да се оди од првично да кулер за рерна на пареа табела.Ж-Тави се дизајнирани да Gastronorm GN спецификации.Исто така се идеални за загрева коли, а пареа маси.тоа е и chafing јадења.Ж-Тави имаат и стандард и метрички дипломирањето ознаки за да се промовира лесно инвентар за управување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите