.

.

Правосмукалка Додатоци Вакуум Филтер HEPA Филтер Вакуум Машина Додатоци Замена Компатибилен со Dyson Циклон V10 Вакуум Филтер Почиста Дел Додатоци (Боја : 1pc)

Правосмукалка Додатоци Вакуум Филтер HEPA Филтер Вакуум Машина Додатоци Замена Компатибилен со Dyson Циклон

мислење на клиентот:

DEN 502.32
Достапност
Во достапна форма

Замените стариот или оштетени делови.Овој вакуум HEPA филтер е дизајниран со може да го блокира фини честички, прашина, и полен, итн.Вакуум HEPA филтер е добра замена Компатибилен со Dyson Компатибилен со Циклон V10, можете да го користите директно без менување тоа.Вакуум филтер се карактеризира со едноставна и брза инсталација, лесно да се отстрани и да го замени.На страна четка оди длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе нечистотија, прав и остатоци.Вакуум HEPA филтер може да се користи подолго време и има добри перформанси.Препорачуваме да филтерот на секои 2-3 месеци.На HEPA филтер е сигурен за употреба и е добар избор за замена на филтер дека е стар или оштетени.Материјал : Plastic Color : Purple Size : 110x88x88mm Replacement Компатибилен со Dyson Циклон V10 Апсолутна.Замена Компатибилен со Dyson Циклон V10 Животно.Замена Компатибилен со Dyson Циклон V10 Motorhead.Забелешка:може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.Пакет се вклучени : Тип 1 : 1x Филтер.Тип 2 : 2x Филтер.Таписерии, компатибилни со опремата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите