.

.

Уво Восок Отстранување, Уво Почиста, Уво Восок Отстранување Алатка Камера со Предупредување Функција(Не Повеќе Грижи За Оштетените Eardrums), Уво Чистење Комплет со 1080P

Уво Восок Отстранување, Уво Почиста, Уво Восок Отстранување Алатка Камера со Предупредување Функција(Не Повеќе

мислење на клиентот:

DEN 454.80
Достапност
Во достапна форма

【Повеќе Безбедно и Удобно】Безбедноста е клучен предвид за секого кога чистење на нивните ушната маст.Нашата анти-падот дизајн гарантира дека уво лажица е безбедно поврзан со метална цевка.Еднаш ќе се инсталира, рацете не ќе бидат во можност да се одвојат уво изберете од метал цевка без разлика колку сила се користи.Покрај тоа, уво почиста е достапен во 4 различни големини и сите се направени од меки силиконски материјал, кој е многу удобно и погодна за возрасни, деца и домашни миленици' уши. 【Сигурен Eardrum Заштита Дизајн】На eardrum е најважниот дел од главниот претрес систем.Неправилна употреба на уво endoscope восок отстранување често се повредува eardrum.Нашето уво восок смена камера дизајн спречува ефикасно тоа од случување.Кога ќе се стави на уво лажица премногу длабоко во ушниот канал, стан сигнализација функција реагира веднаш пред eardrum ќе бидат оштетени.Овој дизајн гарантира дека ќе ги користат нашите уво восок отстранување без да се грижите за чистење на вашата eax восок. 【360° Целосна Осветлување s eardrums, или на нашите домашни миленици eardrums.Тука се детални чекори за да ја преземете стан.PS : По приемот на производот, ние треба да преземете апликација прв, наместо на поврзување со Wifi, која може да се избегне барањето не се отвораат. 1. S C може да ода да ја преземете СТАН. 2. Притиснете го копчето на уво восок отстранување на камерата за да го вклучите. 3. Го вклучите Wifi и да се најде на безжичен линк. 4. Поврзете Wifi нарекува "softish-XXXX". 5. Ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА и кликнете на "Start".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите