.

.

1 I. D. X 2 1/2 К. Г. Струг Черупка Редуктор Ракав 68-26BJ 4 3/8 OAL 1.0 2.5 - AR0810BMIN

1 I. D. X 2 1/2 К. Г. Струг Черупка Редуктор Ракав 68-26BJ 4 3/8 OAL 1.0 2.5 - AR0810BMIN

мислење на клиентот:

DEN 1041.60
Достапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDBUSHING / РЕДУКТОР РАКАВ.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDINNER & НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 1" INNER2 1/2 OUTEROVERALL ДОЛЖИНА & ГЛАВАТА НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР : 4 3/8 OALABOUT 2.835 ГЛАВАТА О Д ПОСТАВИТЕ ЗАВРТКА / СЛОТ / ДУПКА ШЕМА : ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 15-1-А-9.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите