.

.

SGGFA 5pcs Бакар База Черупка Внатрешен Дијаметар 4 5 6 8мм Имајќи Ракав за Слајд Блок 3D Печатач Додатоци 5pcs (Дијаметар : 6 X 10 X 10мм 5pcs)

SGGFA 5pcs Бакар База Черупка Внатрешен Дијаметар 4 5 6 8мм Имајќи Ракав за Слајд Блок 3D Печатач Додатоци 5pcs

мислење на клиентот:

DEN 2241.60
Достапност
Во достапна форма

1.За Слајд Блок 3 D Печатач Додатоци. 2.Се користи во микро мотор, апарати за домаќинство, електрични алатки, текстилни машини, хемиски машини, автомобилската индустрија и канцеларија. 3.Висок носат-отпор и отпорност-отпор.Oilless, добра frictional сопственост. 4.Солидна триење oilless черупка може да биде оперативен во текот на широк температура заѕвони. 5.Направен од екипа месинг и опремени се со графит кој е само-подмачкување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите