.

.

ECSWP TTAYC 12 инчен Висока Дефиниција Мобилен Телефон Екран Засилувач со Зголемена Виткање Телефон Биро Држачот за Филмот Игра Телефонот Засилувач (Боја : Црна)

ECSWP TTAYC 12 инчен Висока Дефиниција Мобилен Телефон Екран Засилувач со Зголемена Виткање Телефон Биро Држачот

мислење на клиентот:

DEN 2283.12
Достапност
Во достапна форма

Екран зголемувачот мобилен телефон виткање заградата дома патување HD.Голем 12-инчен high-definition екран обезбедува подобро визуелни ефекти, се намалува зрачење, и ги заштитува очите.Без напојување-без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Држете го телефонот на цврсто-држете го силикони рамки цврсто и држете го телефонот на цврсто за да се спречи да се движат надолу.Свитлива и преносни патување виткање дизајн.Ова можете да го користите телефонот проектор насекаде.Екран зголемувачот мобилен телефон виткање заградата дома патување HDThe голем 12-инчен high-definition екран обезбедува подобро визуелни ефекти, се намалува зрачење, и ги заштитува очите.Без напојување-без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Држете го телефонот на цврсто-држете го силикони рамки цврсто и држете го телефонот на цврсто за да се спречи да се движат надолу.Свитлива и преносни патување виткање дизајн.Ова можете да го користите телефонот проектор насекаде.Погоден за прилики-лесен за употреба, погоден за гледање видеа, играње игри, home office, онлајн курсеви, слободното време и други места.Се повлече тип-мобилен телефон екран засилувач користи повлече тип структура, која може ефикасно да се заштити екран кога не е во употреба.Нога Заградата-мобилен телефон екран засилувач со една нога во заграда може да се подигне на мобилен телефон екран засилувач за да се добие подобар агол на гледање.Производ parameters Material : ABS+Акрилик lens Color : црна, бела, red Magnification : 2-4 times Screen големина : околу 12 inches Packing list1 * Мобилен телефон екран засилувач(со Исклучок на мобилни телефони и други реквизити)Зголемена Tools.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите