.

.

1 1/4 I. D. X 2 1/2 К. Г. Струг Черупка Редуктор Ракав 6826BJ 4 1/2 OAL 1.25 2.5 - AR0800BMIN

1 1/4 I. D. X 2 1/2 К. Г. Струг Черупка Редуктор Ракав 6826BJ 4 1/2 OAL 1.25 2.5 - AR0800BMIN

мислење на клиентот:

DEN 1663.20
Достапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDBUSHING / РЕДУКТОР РАКАВ.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDINNER & НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 1 1/4 INNER2 1/2 OUTEROVERALL ДОЛЖИНА & ГЛАВАТА НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР : 4 1/2 OALABOUT 2.84" ГЛАВАТА О Д ПОСТАВИТЕ ЗАВРТКА / СЛОТ / ДУПКА ШЕМА : 1.75 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 14-2-G-5.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите