.

.

10 компјутери. FQP13N10L Ферчајлд MOSFET N-Канал 100V 12,8 НА TO220AB Нови #БП

10 компјутери. FQP13N10L Ферчајлд MOSFET N-Канал 100V 12,8 НА TO220AB Нови БП

мислење на клиентот:

DEN 1324.80
Достапност
Во достапна форма

Производи имаат сè, серија може да ни се јавите, да ви даде најниска цена.Се надеваме дека ќе имаме вашата цел и ние сме спремни да ви служи.За да се обезбеди вашиот квалитет, долгорочно тим по продажбата.Совршен за завиткување го прави совршен подарок. 10 компјутери.FQP13 N10 L Ферчајлд MOSFET N-Канал 100 V 12,8 НА TO220 AB НОВИ #БП. 10 компјутери.FQP13 N10 L Ферчајлд MOSFET N-Канал 100 V 12,8 НА TO220 AB НОВИ #БП.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите