.

.

Децата Камера, со Еден Клик се Фокусира Видео Симпатична Мини Камера Едноставна Операција Интелигенција за Момчиња и Девојчиња за Преземање на Слики(Розова-Чиста ?

Децата Камера, со Еден Клик се Фокусира Видео Симпатична Мини Камера Едноставна Операција Интелигенција за Момчиња

мислење на клиентот:

DEN 2001.60
Достапност
Во достапна форма

Замена на мемориската картичка може да биде проширена во секое време, и слики може да се извезува преку USB кабел за податоци.Со lanyard, спречување на камерата од губење кога го користите.Лесен за ракување, со еден клик smart фокус, погодна за деца од сите возрасти.Камерата е направен од еко-пријателски силикони, силен отпор да падне. 2 различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Функција : 1. Лесен за ракување, со еден клик smart фокус, погодна за деца од сите возрасти.2. Камерата е направен од еко-пријателски силикони, силен отпор да падне.3. Замена на мемориската картичка може да биде проширена во секое време, и слики може да се извезува преку USB кабел за податоци.4. Со lanyard, спречување на камерата од губење кога го користите.5. 2 различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Деца Camera Material : ABSOptional Боја : сина, pink Weight : Прибл. 102g Камера тип : стандардна дефиниција camera Sensor тип : CMOSSensor px : 0.3 MLCD големина на екран : Прибл. 2.0 in Resolution поддршка : 1080p Whether допирање на екранот : не-допирање screen Storage медиум : меморија card Microphone : stereo Anti-се тресат перформанси : електронски анти-shake USB интерфејс : USB2.0 Additional функции : - снимка функција, камера function Battery тип : вграден-во литиум battery Battery капацитет : 180m Ah Пакет Листа : 1 x Деца Camera1 x USB полнење cable1 x Lanyard1 x Настава.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите