.

.

Две Парче Облека за Жени Sweatsuits, Лесна Ребрести Врвот Висок Појас Долго Хип Дното Панталони Работи Фитнес Јога Одговараат на

Две Парче Облека за Жени Sweatsuits, Лесна Ребрести Врвот Висок Појас Долго Хип Дното Панталони Работи Фитнес

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Ployester.Се Кандидира Мали.Цел 1-2 Големина Нагоре.Еластична затворање.Рака Мие Само. 【Стил】Жените фитнес две-парче сет ребрести undershirt висока половината јога панталони, облека, совршено преглед на вашето тело форма, покажуваат вашиот шармантен и секси облини.Не само што направи вашиот колковите изгледа sexier, но тоа исто така држи кога ќе се направи длабока squats. 【Материјал】Тренингот фитнес облека е направен од нашиот највисок квалитет супер водат ткаенина кој овозможува максимална удобност и отпорност на триење.И тие се дише и фитил влага далеку добро.Овие јога тренингот носат групи се совршени за активни жени. 【Перење метод】1. Миење со вода до 40℃, не ја собори сушење, и да се постават рамен да се исуши. 2. Поради различни прикази и светла, вистинската боја може да биде малку поинаков од горната слика. 【Сцена】Благодарение на неговите основни стил и мек материјал, ова два-парче жените одговараат е погодна за сите возрасти и форми, и ќе може да даде тоа како специјален подарок за вашето семејство или friends.By на начин, оваа група се достапни во различни бои и може да се користи како двојка е облека, мајка и бебе облека, pajama партија облека, итн. 【Натпревар】основните и удобно дизајн го прави ова два-парче сет не само спортски, но исто така и удобно секојдневен носат, pajama сет, џогирање во собата, спортски сет, дневно се носат, да оди во собата, итн.Еден пар на нормален патики за секојдневниот живот ќе заврши чисти изглед, или ќе изгледам со јакна, палто или јакна на студените денови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите