.

.

XIXIDIAN Автомобил Гума Inflator Преносни 12V 220W Преносни Воздушниот Компресор Гуми Inflator Воздушниот Компресор Пумпа е Погодна за Општа Автомобил и Најразлични Гумени Матер

XIXIDIAN Автомобил Гума Inflator Преносни 12V 220W Преносни Воздушниот Компресор Гуми Inflator Воздушниот Компресор

мислење на клиентот:

DEN 4709.76
Достапност
Во достапна форма

● Моќна функција : Двоен цилиндри работат во исто време, на инфлацијата брзина е побрзо, воздухот излез е поголема, а моќта е поголема!. ● Едноставна операција : им помогнам на конекција порта на trachea назад и да се поттикнат тоа лесно да се заврши, практичен и удобен!. ● Безбеден и удобен : производство на цигари полесни е вметната во батеријата јакна, и батеријата што се стега се користи за да ја преземе власта, која е безбедна и не му наштети на автомобил коло (црвено е поврзан со позитивниот пол на акумулаторот, и црни е поврзан со негативниот пол на акумулаторот). ● Широк спектар на примена : погоден за сите 12 V автомобил гуми, особено 4 × 4, CMB, камиони под 2 тони, high-end автомобили и други поголеми гуми; исто така погоден за мотоцикли, велосипеди, топки, гумени чамци, плажа лебди кревети, гумени Играчки, итн. ● Со 4 единечни вредности : PSI, БАР, KPA, Kg / cm2 и повеќе опции.AC преносни воздушниот компресор, широка примена опсег, лесен и брз за употреба, моќна функција може да ги реши вашите проблеми во 3 minutesproduct опции : ● Големина на : 9.65 * 7.87 * 3.74 во(24.5*20*9.5cm)● Current : 15 A● Напон : 12 V● Напојување : 220 W● Нето тежина : 2500kg● Тип : Двоен cylindernote : Овој производ се напојува со автомобил батеријата, не може да plug запалка приклучок, двојно цилиндар моќ, брз транспорт!Тоа ќе изгореница од цигара полесни!Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот клиент сервис е достапен 24 часа на ден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите