.

.

MyGift Солидна Манго Дрво Кујна Utensil Држачот за Countertop со 3 Прегради, Кафе Бар Condiment Организатор Лента

MyGift Солидна Манго Дрво Кујна Utensil Држачот за Countertop со 3 Прегради, Кафе Бар Condiment Организатор

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

Премиум манго дрво flatware / utensil складирање caddy **Прибор не се вклучени**.Вклучува 3 одделни прегради за организирање на гранки, ножеви, лажици, салфети, цевчиња и многу повеќе.Совршен за организирање на прибор за на партии, buffets, излети и специјални настани.Рачно изработени во Индија.Приближните Димензии : Општо - 6 H x 14.75 W x 5 D; Секој Слот - 4.25 W x 5.5 H (во инчи).Модерно организира flatware за секое јадење поставување со оваа премиум манго дрво utensil складирање caddy.Оваа flatware организатор карактеристики 3 одделни места за чување на гранки, ножеви, лажици, салфети, цевчиња и други важни додатоци кои што ја сакате на рака за вашите оброци.Одликувајќи се со карактеристична премиум манго дрвена конструкција, на оваа flatware caddy е одличен начин за да додадете контакт на селски акцент на било партија, пикник, вклучена или посебен настан. **Прибор не се вклучени**рачно изработени во India Approximate Димензии : Општо - 6 H x 14.75 W x 5 D; Секој Слот - 4.25 W x 5.5 H (во инчи).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите