.

.

BeiPai Целосно Ограден Отпадоци TraySplash и Мириси ProofFlip до Целосно Ограден Отпадоци TrayPet Чистење Материјали за Мачки до 3KG

BeiPai Целосно Ограден Отпадоци TraySplash и Мириси ProofFlip до Целосно Ограден Отпадоци TrayPet Чистење Материјали

мислење на клиентот:

DEN 1098.96
Достапност
Во достапна форма

Може да се земе мачиња или возрасни мачки до 5kg Употреба.со ѓубре sifter.Пренослив и транспарентен горниот капак.Високиот backrest и капакот се намали spillage.Вашата мачка ќе не чувствуваат затворен, или тие може да биде слепо заседа од страна на мачка користење на ѓубре кутија.Домашно милениче расчистување : Користење на различни управување со отпад од производи за брзо чистење на вашето куче или мачка дома или додека пешачите.Од кеси за отпадоци, rakes, тави, обука душеци да медиокритет лажици, кантите и ѓубре, ние се обезбеди заштита за вас и вашето домашно милениче.Отворете отпадоци кутија : Овој голем отпадоци кутија обезбедува доволно простор за сите страни за мачки да ги извршуваат своите бизнис удобно.Голем простор, мачката се користи од мали до големи, целосно ограден, изолатите мирис, и мразот ќе не заплисне надвор, широк педали, стапалата на нозете нема да бидат обоени со мачка ѓубре.Тоа е лесно да се соберат и расклопување, материјалот е многу добра, чистење е лесен, мачката е многу удобно да се користи, и со сопственикот ќе стане повеќе погодно.Целосно ограден, поздравниот-доказ, зголемена простор, масти мачки, исто така може да се добие во и надвор easily The врвот deodorizing мрежа ќе се елиминира мирис во еден ненадејно да се појави и печат го, лесен за чистење, и подобро да shovel Product боја : сина, зелена розова црна gray Product материјал : ПП производ големина : 50x35x33cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите