.

.

Tulle се Тркалаат 72cmX10m Tulle се Тркалаат Кристално Чиста Organza се Тркалаат Ткаенина Роденден DIY Материјали Свадба Партија Декорација (Боја : Бела, Големина : 48cmX10m)

Tulle се Тркалаат 72cmX10m Tulle се Тркалаат Кристално Чиста Organza се Тркалаат Ткаенина Роденден DIY Материјали

мислење на клиентот:

DEN 1958.40
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Висок Квалитет Tulle.Материјал : транспарентна текстура е светла и тенка, и тоа може да се задржи своите живописни оригиналната боја по повторна употреба, и тоа не е лесно да исчезнат, Направете ја вашата партија украси сјај/луксузен кога ќе го додадете овој специфичен кристал ткаенина стави-up.Предност : транспарентна текстура е светла и тенка, и тоа може да се задржи своите живописни оригиналната боја по повторна употреба, и тоа не е лесно да исчезнат, Направете ја вашата партија украси сјај/луксузен кога ќе го додадете овој специфичен кристал ткаенина стави-up.Покрај тоа : На пребивање tulle е еден вид на совршен tulle ткаенина за DIY туту здолништа, чаир sashes, табела здолништа, подароци присутни завиткување, таванот оркестарот, лакови за коса, цветни аранжмани, свадба или на матурска украси, tulle завеси, итн.Одлично за : девојка туту здолништа, стол лакови, чаир sashes, свадба декорации, табела декорација, завиткување на услуги и подароци,пакување на стока,роденден декорација услуги,тоа е девојка партија,свадба, партии, прослави, graduations, посебен настан, банкет, украси.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет!Погодна за многу видови на забава/празник accasions,shinning и прекрасна tulle здолниште,децата ќе се допаѓа!Бебе Туш Додатоци[Производ] Tulle се Тркалаат[Материјал] Organza[облик]правоаголник[Стил] Мода, тренд, organza внатрешното пакување[Size] 48cm X5m,48cm X10m,72cm X10m[Применливи толпата] Секој[Количество] 1pcs[Тежина] 40/80/150g[Повод] Свадба, забава, home Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.2.Поради светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па ние може да ви го гарантира фотографии е вистинска боја е 100% исти.ви Благодариме за вашиот разбере!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите