.

.

Unutiylo Бебе Момчиња Облека за Господин Облека,Деца Комбинезони Бебе Suspender Панталони и Bodysuit Romper

Unutiylo Бебе Момчиња Облека за Господин Облека,Деца Комбинезони Бебе Suspender Панталони и Bodysuit Romper

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Памук,Тексас Ткаенина.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Мек Материјал : каки plaid кошула врвот е направен од 100% ПАМУК, густа текстура, дише, и удобно, кои се пријателски за бебе кожата.Нашето бебе момчиња suspender панталони е направен од висок квалитет на мека тексас платно.Долг ракав облека, пријатна за носење во пролет, есен и зима.Класичен Дизајн : Нашето бебе момче workwear се исти со класични елемент-кајсија и кафеава plaid romper кошула и небото сино бебе момчиња фармерки комбинезони која има предниот џеб.Snap копче затворање на врвот дното направете го тоа лесно да се стави на и за полетување; Нема копче дизајн на jumpsuit панталони направи побезбедни за новородените деца.Виткање leggings направи вашето момче изгледа cuter.Прилагодливи ремени направи ова дете момче облека поставите повеќе одговара.Големина Опција : Ова органски бебе момчиња господин комбинезони погоден за 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци и 2-3 Години.Прилики : Совршен за повик за секојдневно носење, бебе photoshoot, бебе туш подарок, семејни дружења, роденден партии, семејна фотографија.Со кафе браун plaid, ова бебе момчиња панталони поставува, исто така, одлично за свадба партија, крштевки, крштевки, церемонија, одмор, доаѓа дома носат.Вашето момче ќе го сакам.Пакет : Пристигнува со 1* кајсија tartan шема bodysuit romper + 1* изми тексас jumpsuit панталони со лигавче.Оваа onesie shirt е направен од специфични лен materil со добра breathablity и утешува за деца во есен или пролет ден;.Кафеавата комбинезони е на добар еластичен за лесно и пријатно на абење;.Деца Комбинезони Бебе Suspender Панталони и Bodysuit Romper во Собата.Оваа onesie shirt е направен од специфични лен materil со добра breathablity и утешува за деца во есен или пролет ден;кафеавата комбинезони е на добар еластичен за лесно и пријатно на абење;Деца Комбинезони Бебе Suspender Панталони и Bodysuit Romper во Собата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите