.

.

Tennsco SHS-4214-EVG Еден Занитвам Дното Полица Поддршка, 42 Ширина, 2 Висина, Зимзелени

Tennsco SHS-4214-EVG Еден Занитвам Дното Полица Поддршка, 42 Ширина, 2 Висина, Зимзелени

мислење на клиентот:

DEN 2215.20
Достапност
Во достапна форма

Ширина : 42".Висина : 2".Боја : Евергрин.Овој тип на Производ име е Tennsco SHS-4214 Еден Занитвам Дното Полица Поддршка, 42" Ширина, 2" Висина, Зимзелени.Две поддржува бара по полица.Користете HR-дд засилувања за 18" & подлабоко полиците.Користете само со долната полица, за да се дозволи полица за да ги собере рамна со подот или за приврзаност кон мобилни основи.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите