.

.

JENPECH Електрична Четка за заби Деца - Детска Четка за заби Електрични - Деца Електрични четки за заби со U-Облик на 360° Ултразвукови Чистење Режими за сликање - Водоотп?

JENPECH Електрична Четка за заби Деца - Детска Четка за заби Електрични - Деца Електрични четки за заби со U-Облик

мислење на клиентот:

DEN 799.20
Достапност
Во достапна форма

♥♥Симпатична Цртан филм за Деца Четка за заби - Симпатична цртан филм форми привлечат дете внимание.Направи деца се подготвени да се четка забите и решавање на мајки' неволји. ♥♥ U-облик четка главата на ова електрична четка за заби деца се направени од храна одделение силиконски, може да заврши на забите 360° за сеопфатна масажа деца' непцата, без оштетување на забната глеѓ. ♥♥ Висока фреквенција ултразвучно испитување вибрации технологија : На влакната вибрира 30,000 пати во минута за да се длабоко чистење на забите. ♥♥Детска четка за заби електрични може да сили далеку празнина предизвикува бактерии и забниот плак на забната површина преку различни функционални ултразвучно режими. ♥♥ IPX7 водоотпорен, целиот четка за заби може да биде печете со вода, што го прави полесно да се чисти.Пакетот Вклучува : 1 x Електрична Четка за заби 1 x U-облик на Глава 2 x Мека Коса Глави.Опис : Бидејќи нашата електрична четка за заби има прекрасна форма и смешни функција, која ќе го направи вашиот децата многу го сакам чувството на чистење на забите.Одликувајќи се U-облик дизајн и храна одделение материјал, кој може да им помогне на вашите деца чисти заби длабоко и без штета за своите заби.Ова електрична четка за заби е изработен од ABS и силикони.Должината на овој електрична четка за заби е 3.3 см, ширина е 3.3 cm, а висината е 17cm.Тоа е погоден за децата да научат како да се исчисти забите мудро.Точка Име : Електрични Toothbrush Material : Силикони,ABSColor : Сина, Greem, Розова Батерија : 1 x AAA Батерија(Вклучени) Карактеристики : Длабоко Чистење, Долго Издржливост, U-Облик Design Size Детали : 3.3 cm x 3.3 cm x 17cm/1.3" x 1.3" x 6.69" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Електрична Четка за заби 1 x U-облик на Глава 2 x Мека Коса Глави.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите