.

.

GRANNY ВЕЛИ Пакет на 2-Pack Плакарот Фиока Организаторите И 2-Pack Големи Под Кревет Складирање Организаторите

GRANNY ВЕЛИ Пакет на 2-Pack Плакарот Фиока Организаторите И 2-Pack Големи Под Кревет Складирање Организаторите

мислење на клиентот:

DEN 791.76
Достапност
Во достапна форма

Она што е во пакет?.Еден сет на 2-Pack Плакарот Фиока Организатори, секој димензии : 14 x 14 x 4.25 инчи (L x W x H).Еден сет на 2-Pack Големи Под Кревет Складирање Кеси, Димензии : 33 x 17 x 6 инчи (L x W x H).Овие 2 групи на различни складирање организаторите не се спакувани заедно, но се продаваат заедно како еден пакет.Откако ќе го поставите цел за овој пакет, вие ќе добијат по 2 пакети посебно, и на секој пакет содржи еден сет на организаторите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите