.

.

Unior 512/4G 45 Степен Криви Долго Носот Клешти Со Страна Машина И Екстра, 170 mm

Unior 512/4G 45 Степен Криви Долго Носот Клешти Со Страна Машина И Екстра, 170 mm

мислење на клиентот:

DEN 702.24
Достапност
Во достапна форма

Материјал : специјален алатка челик.Gehäuse капка фалсификувани.Глава Geschliefen.Криво Клешти со Страна Машина и екстра долг вилици, 45 °, 170. Материјал : Пад Фалсификувани Посебна Алатка Челик, Целосно појачани и зацврстен ножеви се индукција прекалени главата, полиран phosphated; во согласност со DIN 12476 грчевито држејќи се за површината serrated вилици 45 степен криви пластични рачки со лизга чуваат долго, криви и вилиците се овозможи лесно и прецизна контрола на ореви & завртки на билатерален грчевито држејќи се за површини се овозможи цврст стисок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите