.

.

Terske Не-Профил Вдлабнати Шише Кафез Шеф Blanking & Запечатување Завртки

Terske Не-Профил Вдлабнати Шише Кафез Шеф Blanking & Запечатување Завртки

мислење на клиентот:

DEN 286.80
Достапност
Во достапна форма

Седат Рамна Во Повеќето Riveted Шише повторно не се сигурни која е вашата рамка има ве молиме да се пука на нас фотографија.Шеф инсталација е прирачник за процесот на голем број фабрики, не бидете изненадени ако вашиот рамки тема длабочината варира од газдата-да-шеф!.Повеќе од 4mm и заклучување печ може да не се вклучат.На завртката нема да падне преку..но тоа може да падне надвор.Не грижете се ако вашите шефови теми одат право на површина (обично заварени-во шефови на челик или Ti рамки) : ние имаме различни завртки за оние.На 360-степен далноводи ќе се задржи влагата и спреј во залив, но не се очекува тоа да се задржи вашата теми запечатени против висока вода притисоци или продолжено submersion.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите