.

.

Предниот Браник Бул Бар Решетката Guard Компатибилен со Chevrolet GMC SILVERADO

Предниот Браник Бул Бар Решетката Guard Компатибилен со Chevrolet GMC SILVERADO

мислење на клиентот:

DEN 1579.20
Достапност
Во достапна форма

Предниот Браник Бул Бар Решетката Guard за 99-07 /.Карактеристики : 1. Нови и во исклучителна изглед; 2. Нерѓосувачки челик, нежен третман, со голема сила и издржливост; 3. Прецизно мерење, фина изработка, одговара за 99-07 / посебно; 4. Својата совршена radian може добро се совпаѓаат со вашето возило; 5. Одлична заштита за вашиот автомобил од било судрат, шок и нула итн.; 6. Важен декоративни и заштитни дел за возила.Спецификации : 1. Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик; 2. Боја : Хром; 3. Цевки со Дијаметар : 3" со Лесна Заварување Изградба; 99-07 /.Пакетот Вклучува : 1 x Предниот Браник Бул Бар Guard; 4 x Монтажа голема Заграда; 1 x Додатоци.Состојба : 100% нов во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не е инсталиран или се користи.Предниот Браник Бул Бар Решетката Guard за 99-07 /Вовед : Бул бар е клучен дел за возила за да се зајакне и сила автомобил структура.Во прилог, тоа е исто така убаво декорација.Затоа, се повеќе и повеќе автомобили, сопствениците сакале да го одберете високо ефективни и стилски бул бар за нивниот автомобил.Ние сме мило да го споделам ова 304 од не ' Рѓосувачки Челик Предниот Браник Бул Бар Решетката Стража со вас.Има точно да мери автомобил големина и во согласност со автомобил radian, ова бул бар решетката guard ќе совршено се вклопуваат за вашиот автомобил.Тоа може ефикасно да се заштити вашиот автомобил од било какви потенцијални оштетувања.Навистина полн со естетика!Карактеристики : 1. Нови и во исклучителна appearance2. Нерѓосувачки челик, нежен третман, висока јачина и durability3. Прецизно мерење, фина изработка, одговара за 99-07 / especially4. Својата совршена radian може добро одговараат на вашите vehicle5. Одлична заштита за вашиот автомобил од било судрат, шок и нула итн.6. Важен декоративни и заштитни дел за vehicles Specifications : 1. Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Steel2. Боја : Chrome3. Цевки со Дијаметар : 3" со Лесна Заварување Construction4. Компатибилен со : 99-07 /Пакетот Вклучува : 1 x Предниот Браник Бул Бар Guard4 x Монтажа Brackets1 x Додатоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите