.

.

X-DREE 2 Парчиња Wirable Аудио Кабел Звучник Конектори 3.8 mm Банана(2 piezas де кабел де altavoz де аудио deseable conectores 3.8 mm Банана

X-DREE 2 Парчиња Wirable Аудио Кабел Звучник Конектори 3.8 mm Банана(2 piezas де кабел де altavoz де аудио deseable

мислење на клиентот:

DEN 176.16
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Банана;Одговара за Жица Големина : 6mm / 0.63".Совет Кол : 3.8 mm / 0.15";Големина : 4.5 x 0.9 cm / 1.8" x 0.35"(L*D).Материјал : Метал, Пластика;Боја : Црвено, Златен Тон.Тежина : 11g(Peso : 11g.Пакет Содржина : 2 Buc x Банана(Contenido del paquete : 2 piezas x plátano. 2 Парчиња Wirable Аудио Кабел Звучник Конектори 3.8 mm Banana3.8мм банана музички звучници cable Compatible до 6mm дијаметар на говорникот cables Stackable за би-жици или извршување на повеќе групи на звучници Опис во Spanish2 piezas де кабел де altavoz де аудио deseable conectores 3.8 mm Banana Nombre del producto : Банана; Ajuste para el tamaño del кабел : 6 mm / 0.63' 'Diámetro де ла punta : 3.8 mm / 0.15' '; Tamaño : 4.5 x 0.9 cm / 1.8' 'x 0.35' '(L * D)Материјал : метал, plástico; боја : rojo, dorado Peso : 11g Contenido del paquete : 2 piezas x plátano.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите