.

.

CD DVD Режач Писател Плеер Вози за HP 280 G2 SFF MT Компјутер

CD DVD Режач Писател Плеер Вози за HP 280 G2 SFF MT Компјутер

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

Горат ЦД и ДВД, Игра/Прочитајте ЦД и ДВД.Компатибилен со сите верзија на Windows.Зелена монтажа заграда не е вклучен, можете да го користите монтажа bracking од вашиот dvd диск.Големина : 9.5 мм во дебелина/висина.Компатибилен со сите верзија на Windows.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите